Urządzenia trakcyjne

Nasza oferta handlowa obejmuje specjalistyczne urządzenia produkowane przez naszego niemieckiego partnera ESN Bahngerate GmbH, który specjalizuje się w produkcji urządzeń zapewniających bezpieczeństwo w obsłudze elektoenergetycznych urządzeń komunikacji tramwajowej.

 

HR8474 – Bezdotykowy czujnik obecności tramwaju.

Urządzenie to zamontowane na drucie jezdnym sieci trakcyjnej bezbłędnie wykrywa poruszające się pod nim grafitowe wkładki tramwajowego odbieraka prądu. Czujnik może być zastosowany do liczenia obecności wagonów na skrzyżowaniach ulic, do akomodacji lub do sterowania sygnalizacją na odcinkach jednotorowych -dwukierunkowych.

Pobierz specyfikację urządzenia w formacie PDF

HR8474

 

HR8480 – Odbiornik do bezdotykowego czujnika TLC4.(HR8474)

Urządzenie to odbiera sygnały z czujnika, kontroluje stan sprawności czujnika wraz z okablowaniem oraz sygnalizuje stany awaryjne układu. Sygnał wyjściowy z odbiornika jest znormalizowany. Odbiornik zapamiętuje 15 przejazdów i przekazuje je w kolejności za pomocą wyjścia przekaźnikowego.

Pobierz specyfikację urządzenia w formacie PDF

HR8480

 

HR12125 – Urządzenie do kontroli napięcia.

Jest to urządzenie kontrolujące brak napięcia oraz skuteczność uszynienia odcinka sieci trakcyjnej. Zastosowane na stanowisku do przeglądu wagonów tramwajowych daje możliwość ciągłego monitorowania bezpieczeństwa na stanowisku pracy.

HR12125

Top